Hur handlar jag?

Hur handlar jag?

Min butik fungerar precis som en "vanlig" klassisk webbshop. 

GÖR SÅ HÄR FÖR ATT BESTÄLLA:

1. Lägg önskad produkt i varukorgen genom att klicka på knappen "köp". Du hamnar nu automatiskt i varukorgen.

2. Om du är handlat klart så klickar du på knappen "betala”.

3. Fyller i dina uppgifter. Fraktavgiften kommer automatiskt upp. Fyll i om det finns någon rabattkod i rutan "rabattkod”. Om du inte har någon rabattkod eller om det inte finns någon aktiv kod just nu, då ska ingenting fyllas i.

4. Gå vidare till betalningsalternativ. Du kan välja mellan kort, swish eller faktura.   

 

Faktura – ansvaret för faktura ligger hos en tredjepart som heter qvickly – en betallösning för webbshop. Det är till dem man betalar sin faktura.

 

Bosatt i ett annat land än i Sverige? Om man är bosatt i ett annat land än i Sverige så hör av er till vår kundtjänst så löser vi att paketet levereras till rätt adress. I dag är webbshopen förinställd på Sverige. Det finns risk att paketet stannar i Sverige trots att du fyllt i en adress utomlands.

 

Kontakt/kundtjänst: cs@lindasbakskola.se